Termini za specijalne tehnike 12.12.2015.

9.12.2015123

Obavijesti, Vijesti

SPECIJALNE TEHNIKE 12.12.2015.
ŠKARICE TKO VIŠE – DVA POKUŠAJA
ANTE BAKOVIĆ SOLIN
DINO ROGULJ OLIMPIJSKI grupa 1
KARLO BABIĆ PLOKITE 8:30
PAVLE ČOSIĆ SOLIN
ŠKARICE TKO VIŠE – DVA POKUŠAJA
ŠIMUN KURTIĆ GRIPE
KARLO ŽITKO OLIMPIJSKI
DAVID BILIĆ GRIPE grupa 2
FRANE MRŠA SOLIN 8:30
MARIN ČURKOVIĆ SOLIN
ŠKARICE TKO VIŠE – DVA POKUŠAJA
VITO RADICA RAVNE NJIVE
MARIN PUNDA SOLIN
LOVRE VUJEVIĆ PLOKITE grupa 3
LUKA KOSOR PLOKITE 8:30
IVANO LUČIĆ OLIMPIJSKI
ZADNJI KRUŽNI ZA 360 TKO VIŠE
IVANA SRGAČIĆ OLIMPIJSKI
ELENA BANDALOVIĆ OLIMPIJSKI grupa 4
ANTE ČIPČIĆ RAVNE NJIVE 8:30
LUKA PROSPERIĆ SOLIN
ŠKARICE TKO VIŠE – DVA POKUŠAJA
LUKA MUNITIĆ OBRTNO TEHN
JOSIP IVKOVIĆ PLOKITE
LUKA DŽIDARA OBRTNO TEHN grupa 5
MARKO BRKLJAČIĆ SOLIN 8:40
NIKOLA BILIĆ OBRTNO TEHN
ŠKARICE TKO VIŠE – DVA POKUŠAJA
ANA KHAN OLIMPIJSKI
LUCIJA ERCEG RAVNE NJIVE grupa 6
LANA BENIĆ RAVNE NJIVE 8:40
ŠKARICE TKO VIŠE – DVA POKUŠAJA
CHIARA MATEČIĆ RAVNE NJIVE
MAŠA PETAK PLOKITE
ELBA PLETIKOSIĆ SANCHEZ OBRTNO TEHN grupa 7
MIA BENIĆ RAVNE NJIVE 8:40
LOLA MODIĆ OLIMPIJSKI
ZADNJI ZA 360 U TIJELO –
FRANKO ČIRIĆ BLATINE
LUKA PROSPERIĆ SOLIN grupa 8
TONI JERKOVIĆ OLIMPIJSKI 8:40
ANTE ČIPČIĆ RAVNE NJIVE
ŠKARICE TKO VIŠE – DVA POKUŠAJA
MIA DLAKA OBRTNO TEHN
SANJA FURČIĆ OLIMPIJSKI
LANA ŽILIĆ OLIMPIJSKI grupa 9
ANĐELA ROSO SOLIN 8:50
KARLA BILIĆ OLIMPIJSKI
ŠKARICE TKO VIŠE – DVA POKUŠAJA
LANA ERCEGOVIĆ SOLIN
TARA RUŽIĆ OLIMPIJSKI
ANA LELAS OLIMPIJSKI grupa 10
HANA PERIĆ SOLIN 8:50
LUCIJA MATIJAŠEVIĆ OLIMPIJSKI
MIA ZEC BLATINE
PRISKOK KRUŽNI
NOAH MUSLIM OBRTNO TEHN
ANTE BAKOVIĆ SOLIN
VIKTOR RAJIĆ BLATINE
DUJE DUPLANČIĆ PLOKITE grupa 11
LUKA NAZLIĆ PLOKITE 8:50
ŠTEFAN ANDRIĆ SOLIN
ZADNJI ZA 360 U TIJELO –
IVAN LEMO RAVNE NJIVE
JAKOV MRŠIĆ RAVNE NJIVE grupa 12
KRISTIJAN PERAJICA RAVNE NJIVE 8:50
LOVRE IVANČEVIĆ OLIMPIJSKI
PRISKOK KRUŽNI
JOSIP IVKOVIĆ PLOKITE
MARIN ČURKOVIĆ SOLIN
NEMO PLETIKOSIĆ OBRTNO TEHN grupa 13
IVAN URSIĆ GRIPE 9:00
MARKO BRKLJAČIĆ SOLIN
PRISKOK KRUŽNI
NINA ČIKOTIĆ OLIMPIJSKI
MARIJETA DROPULJIĆ OLIMPIJSKI
ANTONIA BLAŽEVIĆ PLOKITE grupa 14
GARBIN ISABELL GRIPE 9:00
LANA KRSTULOVIĆ SOLIN
PRISKOK KRUŽNI
LARIAN IVE RAVNE NJIVE
LUCIJA GRUIĆ GRIPE
EMA RUNJIĆ OLIMPIJSKI
HANA PERIĆ SOLIN grupa 15
LANA ERCEGOVIĆ SOLIN 9:00
PETRA GARAC SOLIN
ZADNJI ZA 360 U TIJELO –
BARBARA MILENKOVIĆ OLIMPIJSKI
DOROTEA PALADIN OLIMPIJSKI grupa 16
IVANA SRGAČIĆ OLIMPIJSKI 9:00
LUCIANA BOBAN OLIMPIJSKI
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
ANTE ŽURO RAVNE NJIVE
ALEM KHAN OLIMPIJSKI
ROKO FADIĆ MERTOJAK grupa 17
IVANO GUDIĆ SOLIN 9:10
ANTE ĐEREK MERTOJAK
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
ANTONIO TOPIĆ SOLIN
BRUNO NIKOLIĆ OBRTNO TEHN
JOSIP GLAVINIĆ SOLIN grupa 18
NIKO KAČUNIĆ OBRTNO TEHN 9:10
ANTE BAKOVIĆ SOLIN
ROKO NEVEŠĆANIN PLOKITE
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
DAVID ANĐELIĆ OBRTNO TEHN
DUJE MILIŠIĆ GRIPE
JAKOV IVANČEVIĆ RAVNE NJIVE grupa 19
LEON MUMINOVIĆ MERTOJAK 9:10
LOVRE PARAĐINA GRIPE
ZADNJI KRUŽNI – PROMJENA GARDA – ŠEST UDARACA
LUKA PROSPERIĆ SOLIN
TONI JERKOVIĆ OLIMPIJSKI grupa 20
ANTE GLAVINIĆ SOLIN 9:10
JOSIP MEŠIN RAVNE NJIVE
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
MARIN TAFRA BLATINE
MAX MAJER MERTOJAK
PATRIK ŠUSTE SOLIN grupa 21
TONI DOLIĆ MERTOJAK 9:20
BORNA BUGARIN MERTOJAK
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
DAVID MIHANOVIĆ MERTOJAK
ENIO DODIG PLOKITE
FILIP MARKOVINA MERTOJAK grupa 22
IVANO BILUŠ OLIMPIJSKI 9:20
KARLO ZORN MERTOJAK
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
KARLO ŽITKO OLIMPIJSKI
LEO MATOŠIĆ MERTOJAK
LEONARDO ŠOŠIĆ MERTOJAK grupa 23
LUKA KOSOR PLOKITE 9:20
LUKA VRANKOVIĆ MERTOJAK
ZADNJI KRUŽNI – PROMJENA GARDA – ŠEST UDARACA
KRISTIJAN PERAJICA RAVNE NJIVE
DUJE GOVORKO SOLIN
LUKA ĆUBELIĆ RAVNE NJIVE grupa 24
LUKA KARABATIĆ OLIMPIJSKI 9:20
MARIN ŠEGVIĆ OLIMPIJSKI
LEON HRGOTA SOLIN
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
MARIN ĆURKOVIĆ SOLIN
MARINO KOVAČEVIĆ BLATINE
MARIO ORLIĆ MERTOJAK grupa 25
MARKO DEBAK OBRTNO TEHN 9:30
TOMA VESELINOVIĆ MERTOJAK
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
VINKO MAURAC OLIMPIJSKI
VJEKO GAĐO SOLIN
IVAN URSIĆ GRIPE grupa 26
IVANO LUČIĆ OLIMPIJSKI 9:30
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
LUKA BOROVČIĆ KURIR MERTOJAK
MARIN LEMO RAVNE NJIVE
MARKO BRKLJAČIĆ SOLIN
MARKO JURIĆ GRIPE grupa 27
NIKOLA KLIČINOVIĆ MERTOJAK 9:30
IVANO KOKAN MERTOJAK
ZADNJI KRUŽNI – PROMJENA GARDA – ŠEST UDARACA
ANĐELA TURK OLIMPIJSKI
IVANA SRGAČIĆ OLIMPIJSKI
DOROTEA PALADIN OLIMPIJSKI grupa 28
AURORA TROGRLIĆ OLIMPIJSKI 9:30
EMA VULJAN OLIMPIJSKI
NIKA KARABATIĆ OLIMPIJSKI
REA KOZLICA OLIMPIJSKI
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
LAURA BULIĆ PLOKITE
LUCIJA VEŠTIĆ RAVNE NJIVE
MAJA GLIBOTA RAVNE NJIVE grupa 29
LANA TOPIĆ SOLIN 9:40
LUCIANA RADANOVIĆ OLIMPIJSKI
PETRA ŠAVIJA OLIMPIJSKI
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
ANA DŽELALIJA RAVNE NJIVE
ANTEA DŽELALIJA OLIMPIJSKI
ANTEA KRIVIĆ RAVNE NJIVE grupa 30
KIARA LJUBIĆ RAVNE NJIVE 9:40
MAJA PERIĆ PLOKITE
LANA TEUR GRIPE
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
MARIJA ŠAROLIĆ OBRTNO TEHN
MARIJETA DROPULJIĆ OLIMPIJSKI
NIKA MAURAC OLIMPIJSKI grupa 31
PETRA TOŠIĆ RAVNE NJIVE 9:40
ANA ČIKEŠ RAVNE NJIVE
ZADNJI KRUŽNI – PROMJENA GARDA – ŠEST UDARACA
MARIJETA KATUNARIĆ OLIMPIJSKI
MILA MASTELIĆ OLIMPIJSKI
SARA BRADARIĆ OLIMPIJSKI grupa 32
ENA GRUBIŠIĆ OLIMPIJSKI 9:40
IVA RUNJIĆ OLIMPIJSKI
NIKA KOZLICA OLIMPIJSKI
NADIJA DRPIĆ GRANIĆ OLIMPIJSKI
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
DOMINA PERIŠIN SOLIN
GINA RADIĆ MERTOJAK
KARLA KLJAKOVIĆ GAŠPIĆ OLIMPIJSKI grupa 33
KLARA MARINKOVIĆ MERTOJAK 9:50
LANA KRSTULOVIĆ SOLIN
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
LANA SARIĆ RAVNE NJIVE
LUCIJAGRUIĆ GRIPE
LUKA MARKIĆ BLATINE grupa 34
MARIELA PARČINA GRIPE 9:50
MARIS RADIĆ GRIPE
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
MIA BEČIĆ MERTOJAK
MIA KOŠUTNIK MERTOJAK
PIA RADIĆ MERTOJAK grupa 35
SARA KNEŽEVIĆ PLOKITE 9:50
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI
TONI JERKOVIĆ OLIMPIJSKI
BORNA PERKOVIĆ GRIPE
LORENCO JANČESKI GRIPE 9:50
MIHAEL DOMINIK KALAJŽIĆ RAVNE NJIVE
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
TIA LUKŠIĆ MERTOJAK
TINA ŠERIĆ RAVNE NJIVE
DORA TADIĆ MERTOJAK grupa 37
EMA RUNJIĆ OLIMPIJSKI 10:00
HANA PERIĆ SOLIN
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
KARLA BILIĆ OLIMPIJSKI
KATIA VIDOŠEVIĆ MERTOJAK
LANA ERCEGOVIĆ SOLIN grupa 38
MAJA PETROVIĆ MERTOJAK 10:00
MARIJA KAČUNIĆ OBRTNO TEHN
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
NAOMI DVORNIK SOLIN
NIKA GRUBIĆ SOLIN
NIKA LUCIĆ OLIMPIJSKI grupa 39
NIKOLINA KRAGIĆ SOLIN 10:00
NINA PLEIĆ MERTOJAK
SANJA FURČIĆ OLIMPIJSKI
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI
VAL PETAR ŠUŠAK RAVNE NJIVE
ANTE BOŽINOVIĆ BLATINE
FRAN POLITEO RAVNE NJIVE grupa 40
FRANKO GRUBIĆ OLIMPIJSKI 10:00
JAKOV MRŠIĆ RAVNE NJIVE
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA
LANA ŽILIĆ OLIMPIJSKI
MARIJA DIVIĆ OLIMPIJSKI
MARIJETA ERCEGOVIĆ GRIPE grupa 41
PETRA GARAC SOLIN 10:10
LEONARDA ČIKOTIĆ MERTOJAK
VANNA TEUR GRIPE
PRISKOK BOČNI
LEO DUNATOV OLIMPIJSKI
DUJE ĆUBELIĆ OLIMPIJSKI
TOMISLAV IVANOVIĆ OLIMPIJSKI grupa 42
JOSIP GLAVINIĆ SOLIN
MARINO MARKOVIĆ SOLIN
PRISKOK BOČNI
MARKO ŠTRBAC PLOKITE
ZVONIMIR KNEŽEVIĆ PLOKITE
DENI KOVAČEVIĆ GRIPE grupa 43
JAKOV IVANČEVIĆ RAVNE NJIVE
LOVRE BUGARIN BLATINE
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI
JOSIP MEŠIN RAVNE NJIVE
KRISTIJAN PERAJICA RAVNE NJIVE
MATE STIPIĆ GRIPE grupa 44
DUJE GOVORKO SOLIN 10:10
LUKA ĆUBELIĆ RAVNE NJIVE
PRISKOK BOČNI
MARIN TAFRA BLATINE
MATEJ ŠANTIĆ OLIMPIJSKI grupa 45
NIKOLA ČURLIN GRIPE 10:20
ENIO DODIG PLOKITE
PRISKOK BOČNI
GABRIJELA BOBAN RAVNE NJIVE
ROZA BILANKOV PLOKITE
ENA ŠALINOVIĆ ŠIMČIĆ GRIPE grupa 46
PAOLA KALITERNA OLIMPIJSKI 10:20
ANJA HUGE GRIPE
PRISKOK BOČNI
ANA ŽIVALJIĆ PLOKITE
ANAMARI BOBAN RAVNE NJIVE grupa 47
ANTEA BUŽANČIĆ RAVNE NJIVE 10:20
LARA TEUR GRIPE
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI
LUKA KARABATIĆ OLIMPIJSKI
MARIN ŠEGVIĆ OLIMPIJSKI
MARKO DOMUZIN PLOKITE grupa 48
PAVE VITALJIĆ OLIMPIJSKI 10:20
LUKA ŠIMIĆ OLIMPIJSKI
PRISKOK BOČNI
MAJA PERIĆ PLOKITE
MIA TUKIĆ GRIPE
DOMINA PERŠIN SOLIN grupa 49
ENA KURTIĆ GRIPE 10:30
LARA BLAŠKOVIĆ GRIPE
PRISKOK BOČNI
MARIELA PARČINA GRIPE
DORA KOZIĆ OLIMPIJSKI grupa 50
PETRA BOBAN RAVNE NJIVE 10:30
SARA BILIĆ SOLIN
TEA BOŽIĆ OLIMPIJSKI
PROMJENA GARDA DVICE – ŠEST UDARACA
DENI KOVAČEVIĆ GRIPE
ENIO DODIG PLOKITE grupa 51
JOSIP GLAVINIĆ SOLIN 10:30
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI
TOMISLAV JELIĆ OLIMPIJSKI
ANDO IVANČEV BLATINE grupa 52
ROKO LOVRIĆ MERTOJAK 10:30
ŠIMUN PERKOVIĆ MERTOJAK
PROMJENA GARDA DVICE – ŠEST UDARACA
ANTONIA BLAŽEVIĆ PLOKITE
MAJA GLIBOTA RAVNE NJIVE grupa 53
NEVIA MAROVIĆ PLOKITE 10:40
PROMJENA GARDA DVICE – ŠEST UDARACA
LANA KRSTULOVIĆ SOLIN
LANA SARIĆ RAVNE NJIVE grupa 54
LARA BLAŠKOVIĆ GRIPE 10:40
TANJA ČULIĆ PLOKITE
GAŽENJE (NERYO) ZADNJOM NOGOM
BORNA BELIČKA SOLIN
FRANKO GRUBIĆ OLIMPIJSKI
BRUNO BUTOROVIĆ RAVNE NJIVE grupa 55
IVAN BENČIĆ SOLIN 10:40
NIKOLA ROGOŠIĆ GRIPE
BORIS POLJAK OLIMPIJSKI
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI
LETICIJA MARIJANOVIĆ RAVNE NJIVE
TANI ČAVALA SOLIN
ANĐELA TURK OLIMPIJSKI grupa 56
BRUNA DUVANČIĆ OLIMPIJSKI 10:40
IVANA DUVANČIĆ OLIMPIJSKI
NIKA KARABATIĆ OLIMPIJSKI
GAŽENJE (NERYO) ZADNJOM NOGOM
DINO BAKOTA MERTOJAK
FRANE GARAC SOLIN grupa 57
MARINO KOVAČEVIĆ BLATINE 10:50
VICE POŽGAJ OLIMPIJSKI
LUKA MARKIĆ BLATINE
GAŽENJE (NERYO) ZADNJOM NOGOM
TINA BAZINA OLIMPIJSKI
DORA LUČIĆ OLIMPIJSKI grupa 58
ANTONIA DVORNIK GRIPE 10:50
ELA DRMIĆ OLIMPIJSKI
KIARA LJUBIĆ RAVNE NJIVE
GAŽENJE (NERYO) ZADNJOM NOGOM
MIA STANOJEVIĆ OBRTNO TEH grupa 59
PAOLA LUKETA BLATINE 10:50
ANJA HUGE GRIPE
LUCIJA VEŠTIĆ RAVNE NJIVE
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI
VIVIAN IVE RAVNE NJIVE
IVANA SRGAČIĆ OLIMPIJSKI
KLARA KOSOR OLIMPIJSKI grupa 60
LARA ŠIMUNDIĆ RAVNE NJIVE 10:50
LEA ORLIĆ OLIMPIJSKI
PAULA UJDUR OLIMPIJSKI
GAŽENJE (NERYO) ZADNJOM NOGOM
TEA BOŽIĆ OLIMPIJSKI
KATIJA ŠPACAL MERTOJAK grupa 61
LARA SAMOHOD MERTOJAK 11:00
LEA ŠARIĆ MERTOJAK
PETRA BOBAN RAVNE NJIVE
GAŽENJE PREDNJOM NOGOM
BORNA BELIČKA SOLIN
IVAN BENČIĆ SOLIN grupa 62
BRACO MILINA BLATINE 11:00
FRANE GARAC SOLIN
GAŽENJE PREDNJOM NOGOM
GABRIJELA BOBAN RAVNE NJIVE
LETICIA MARIJANOVIĆ RAVNE NJIVE
ROZA BILANKOV PLOKITE grupa 63
DORA ŽUVELA SOLIN 11:00
LANA TODOROVSKI SOLIN
ANJA HUGE GRIPE
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI
ANI KORAČ BLATINE
BARBARA MAROVIĆ BLATINE
DORA LUČIĆ OLIMPIJSKI grupa 64
AURORA TROGRLIĆ OLIMPIJSKI 11:00
EMA VULJAN OLIMPIJSKI
NADIJA DRPIĆ GRANIĆ OLIMPIJSKI
GAŽENJE PREDNJOM NOGOM
ANA DŽELALIJA RAVNE NJIVE
LARA DOLINAC OBRTNO TEH
ANTEA KRIVIĆ RAVNE NJIVE grupa 65
ANTONIA DVORNIK GRIPE 11:10
BRUNO BUTOROVIĆ RAVNE NJIVE
GAŽENJE PREDNJOM NOGOM
LUČI SUNKO OBRTNO TEH
MIRTA KOVAČIĆ GRIPE
MAGDALENA MATIĆ GRIPE grupa 66
ENI PELJTO RAVNE NJIVE 11:10
ANAMARI BOBAN RAVNE NJIVE
STEP ZADNJI
MIHAEL DOMINIK KALAJŽIĆ RAVNE NJIVE
BORNA BELIČKA SOLIN
MARTIN BRAKŠIĆ OLIMPIJSKI grupa 67
GIANLUCA POLJAK OLIMPIJSKI 11:10
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI
EMANUELA BERIŠA SOLIN
JELENA SKOKO OLIMPIJSKI
LUCIANA BOBAN OLIMPIJSKI grupa 68
LUČANA KRSTIČEVIĆ RAVNE NJIVE 11:10
MARIJETA KATUNARIĆ OLIMPIJSKI
LEA ORLIĆ OLIMPIJSKI
STEP ZADNJI
IVAN BENČIĆ SOLIN
ROKO PERIĆ MAŽAR OLIMPIJSKI grupa 69
FRANE GARAC SOLIN 11:20
VICE POŽGAJ OLIMPIJSKI
STEP ZADNJI
TINA KRSTULOVIĆ OLIMPIJSKI
ANĐELA TURK OLIMPIJSKI grupa 70
DORA LUČIĆ OLIMPIJSKI 11:20
ANTONIA DVORNIK GRIPE
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI
SANDRA BRADARIĆ OLIMPIJSKI
SARA LUCIĆ OLIMPIJSKI
TONIA OPUHAČ BLATINE grupa 71
ENA GRUBIŠIĆ OLIMPIJSKI 11:20
IVA RUNJIĆ OLIMPIJSKI
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI
LUCE VELIĆ BLATINE
NIKA KOZLICA OLIMPIJSKI
REA KOZLICA OLIMPIJSKI grupa 72
NERA GAZIBARA OLIMPIJSKI 11:20
MARIA VELIĆ BLATINE

Komentari nisu dozvoljeni.

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