Termini za specijalne tehnike 21.05.2016. u olimpijskom centru!

18.05.2016123

Obavijesti, Vijesti

Poštovani roditelji,

u olimpijskom centru na Gripama (Osječka 11, zapadna strana Šc Gripe) u subotu 21.05.2016. godine održat će se prvenstvo kluba u specijalnim tehnikama.
Naakon prijava objavljujemo točne termine i grupe natjecatelja:

 

ŠKARICE TKO VIŠE – DVA POKUŠAJA  
PETRA MARINOVIĆ 2009. 122 grupa 1
TARA CRVARIĆ 2009 124 9:00
LEONA MILETIĆ 2009 132  
 
ANAMARIJA BULIĆ 2006 135
BRUNA DVORNIK 2007 135
NINA JURLIN 2007 140
ŠKARICE TKO VIŠE – DVA POKUŠAJA    
ROKO MANDIĆ 2009 130  
DOMINIK MARAS 2006 140 grupa 2
MARKO STANIĆ 2008. 138 9:00
 
PRISKOK KRUŽNI  
ANTE ŽURO m 2002  
Ante Baković M 2006  
Luka Munitić m 2008  
Martin šŠikić m 2008 grupa 3
Marin Ćurković m 2008 9:00
Josip Ivković m 2008  
Lovre Vujević m 2008
 
ZADNJI KRUŽNI ZA 360 TKO VIŠE  
ANTE ČIPČIĆ M 2004  
IVANA STRGAČIĆ ž 2004  
JOSIP MEŠIN M 2005 grupa 4
IVAN LEMO M 2005 9:00
NIKA KARABATIĆ Ž 2006  
PRISKOK KRUŽNI  
Marin Punda M 2009  
Karlo Babić m 2007  
DINO ROGULJ m 2007.  
Nikola Bilić M 2008 grupa 5
KARLO ŽITKO m 2008. 9:15
LOVRE SARATLIJA m 2009.  
Luka Kosor m 2009  
IVAN URSIĆ M 2009  
PRISKOK KRUŽNI  
Lana Ercegović Ž 2008  
KLARA BILIĆ ž 2008.  
LUCIJA LOVRIĆ ž 2008.  
LUCIJA MATIJAŠEVIĆ ž 2008. grupa 6
NEVIA VUČEVIĆ ž 2008. 9:15
LEONA MILETIĆ ž 2009  
Maša Petak ž 2009  
 
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
Roko Fadić m 2003  
Lukas Bralić m 2005  
Antonio Topić M 2005 grupa 7
Ante Baković M 2006 9:15
NEVEN ČALJKUŠIĆ M 2006  
 
ZADNJI ZA 360 U TIJELO –  
Marijan Nikolić m 2004  
ANTE ČIPČIĆ M 2004  
JOZO PROJIĆ m 2005. grupa 8
IVAN LEMO M 2005 9:15
KRISTIJAN PERAJICA M 2005  
 
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
ANTE OMAZIĆ M 2006  
PAVE JAKŠIĆ M 2006  
Viktor Rajić m 2006 grupa 9
Štefan Andrić M 2007 9:30
Toni Dolić m 2007  
 
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
Luka Nazlić m 2007  
Pavle Ćosić M 2007  
Max Majer m 2007 Grupa 10
JOSIP JELIČIĆ LOVREKOVIĆ M 2008 9:30
TEO CRNJAK M 2008  
Karlo Zorn m 2008  
 
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
Pavle Zambata m 2008  
MARKO ŠUŠTER M 2008.  
Marin Ćurković m 2008 Grupa 11
Martin šŠikić m 2008 9:30
Noa Belak m 2008  
 
ZADNJI ZA 360 U TIJELO –  
Lovre Ivančević m 2005  
JAKOV MRŠIĆ M 2005  
Ante božinović Karauz m 2005 grupa 12
LUKA ĆUBELIĆ M 2006 9:30
LUKA ŠIMIĆ m 2006  
 
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
Zvone Franjičević m 2009  
IVANO LUČIĆ m 2009  
DANIEL KVESIĆ M 2009 grupa 13
IVANO CRNJAK M 2009 9:45
Nbruno Lončar m 2008  
 
 
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
ROKO MANDIĆ M 2009  
IVAN URSIĆ M 2009
LOVRE SARATLIJA M 2009 grupa 14
Nikola Kličinović m 2009 9:45
PETAR BALIĆ M 2010  
 
 
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
Šimun Kurtić M 2010  
KARLO ŽITKO M 2009  
FILIP OMAZIĆ M 2010 grupa 15
BRUNO PISAC M 2010 9:45
VICE BUDIŠA M 2010  
 
ZADNJI ZA 360 U TIJELO –  
IVANA STRGAČIĆ ž 2004  
KLARA KOSOR ž 2004.  
BRUNA DUVANČIĆ ž 2004. grupa 16
IVANA DUVANČIĆ ž 2004. 9:45
LEA ORLIĆ Ž 2004  
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
Karla Perić Ž 2003  
LUCIJA ERCEG Ž 2005  
ANAMARIJA BULIĆ Ž 2006 grupa 17
GABI ŠPANIĆ Ž 2006. 10:00
Gina Radić ž 2006  
 
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
LANA BENIĆ Ž 2006  
CHIARA MATETIĆ Ž 2006  
MARIA ŠARIĆ Ž 2006 grupa 18
Lucija Šarić Ž 2007 10:00
ANAMARIJA CAZI Ž 2007  
 
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
Mia Bečić ž 2007  
LEA PANDŽA Ž 2007 grupa 19
Poa Radić ž 2007 10:00
Klara Marinković ž 2007  
Lana Ercegivić Ž 2008  
 
ZADNJI ZA 360 U TIJELO –  
ANĐELA TURK ž 2004  
SARA LUCIĆ ž 2005.  
SARA BRADARIĆ ž 2005. grupa 20
SANDRA BRADARIĆ ž 2005. 10:00
 
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
Naomi Dvornik Ž 2008  
Hana Perić Ž 2008  
JANA JAKŠIĆ Ž 2008 grupa 21
Mia Košutnik ž 2007 10:15
LOLA MODIC Ž 2008  
 
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
LUCIJA LOVRIĆ Ž 2008  
Dora Tadić ž 2008  
LUCIJA MATIJAŠEVIĆ ž 2008. grupa22
SANJA FURČIĆ ž 2008. 10:15
Anamarija Topić ž 2007  
 
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
TARA RUŽIĆ Ž 2008.  
Magdalena Radić ž 2008  
Katia Vidošević ž 2008 grupa 23
Maja Petrović ž 2008 10:15
Nina Pleić ž 2008  
 
ZADNJI ZA 360 U TIJELO –  
LUČANA KRSTIČEVIĆ Ž 2005 grupa 24
EMA VULJAN ž 2005 10:15
NIKA KARABATIĆ ž 2006  
ENA GRUBŠIĆ Ž 2006  
 
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
Sara Knežević ž 2007  
ANA LELAS Ž 2008.  
Petra Garac ž 2009 grupa 25
Elba Pletikosić Sanchez ž 2009 10:30
LUCIANA JELOVČIĆ Ž 2009  
 
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
SARA KRSTIĆ Ž 2009  
KARMEN MIKRUT Ž 2009 grupa 26
NERA ŠIMIĆ Ž 2009. 10:30
PETRA MARINOVIĆ Ž 2009  
 STELA ANTIČIĆ Ž 2010  
KRUŽNI JEDNA NOGA – DRUGA NOGA  
Vanna Teur ž 2010  
Gabriela Artuković ž 2010  
ANJA ŠUŠTER Ž 2010. grupa 27
Leonarda  Čikotić ž 2010 10:30
 ema antičić ž 2010
ZADNJI KRUŽNI – PROMJENA GARDA – ŠEST UDARACA
FRAN POLITEO M 2005
JAKOV MRŠIĆ M 2005 grupa 28
Viktor Rajić m 2006 10:30
TOMISLAV JELIĆ m 2006.  
 
PRISKOK BOČNI  
Josip Glavinić M 2005  
Bruno Nikolić M 2005  
Antonio Topić M 2005 grupa 29
Zvonimir Knežević M 2006 10:45
FRANE RAJČIĆ M 2006  
 
PRISKOK BOČNI  
Viktor Rajić m 2006  
Nikola Ćurlin M 2007  
Duje Milišić M 2007 grupa 30
Marko Jurić M 2007 10:45
Deni Kovačević M 2007  
 
PRISKOK BOČNI  
PAVAO ŠKOMRLJ m 2007.  
MARINO JELIĆ M 2007  
Duje Duplančić M 2007 grupa 31
Luka Džidara m 2008 10:45
VINKO MAURAC m 2008.  
 
ZADNJI KRUŽNI – PROMJENA GARDA – ŠEST UDARACA  
JOSIP MEŠIN M 2005  
KRISTIJAN PERAJICA M 2005  
LUKA ĆUBELIĆ M 2006  
LUKA ŠIMIĆ m 2006  
Marko Domuzin m 2008 grupa 32
10:45
PRISKOK BOČNI  
IVANO BILUŠ m 2008.  
Enio Dodig M 2008  
Lovre Tašev m 2008 grupa 33
Marko Brkljačić M 2009 11:00
MARIN LEMO M 2009  
 
PRISKOK BOČNI  
GABRIJELA BOBAN Ž 2003  
MAJA GLIBOTA Ž 2004  
LUCIJA VEŠTIĆ Ž 2004 grupa 34
PETRA ŠAVIJA ž 2005. 11:00
LUCIANA RADOVIĆ ž 2005.  
FANI CVITANOVIĆ Ž 2004  
 
PRISKOK BOČNI  
MARIA ŠARIĆ ž 2006.  
MARIJETA DROPULJIĆ ž 2006.  
Lara Teur ž 2006 grupa 35
Marija Šarolić ž 2006 11:00
ANAMARI BOBAN Ž 2006  
 
ZADNJI KRUŽNI – PROMJENA GARDA – ŠEST UDARACA  
LARA ŠIMUNDIĆ Ž 2004  
KLARA KOSOR ž 2004  
PAULA UJDUR ž 2004. grupa 36
ANĐELA TURK ž 2004. 11:00
IVANA STRGAČIĆ ž 2004  
 
PRISKOK BOČNI  
ANTEA KRIVIĆ Ž 2006  
Mariela Parčina Ž 2007  
Domina Perišin ž 2007 grupa 37
Maris Radić ž 2007 11:15
Lucija Gruić Ž 2007  
 
PRISKOK BOČNI  
Lucija Gruić Ž 2007  
LANA SARIĆ Ž 2007  
Mia Dlaka ž 2008 grupa 38
LOLA MODIC ž 2008. 11:15
Laura Tomašević Bajdo ž 2008  
 
 
PRISKOK BOČNI  
JANA JAKŠIĆ Ž 2008  
PETRA BOBAN Ž 2008 grupa 39
Marijeta Ercegović ž 2009 11:15
Petra Garac Ž 2009  
 
ZADNJI KRUŽNI – PROMJENA GARDA – ŠEST UDARACA  
Lucija Strinić ž 2005  
EMA VULJAN ž 2005.  
AURORA TROGRLIĆ ž 2005. grupa 40
SARA BRADARIĆ ž 2005. 11:15
LEA ORLIĆ Ž 2004  
PROMJENA GARDA DVICE – ŠEST UDARACA  
KARLO ČURKOVIĆ m 2006.  
Ante Baković M 2006  
Štefan Andrić M 2007 grupa 41
Deni Kovačević M 2007 11:30
Noa Belak m 2008  
Marin Ćurković m 2008  
 
PROMJENA GARDA DVICE – ŠEST UDARACA  
DINO ROGULJ m 2007  
Marin Ćurković m 2008  
Marko Brkljačić M 2009 grupa 42
IVANO LUČIĆ m 2009 11:30
Luka Kosor m 2009  
 
PROMJENA GARDA DVICE – ŠEST UDARACA  
LUCIJA ERCEG ž 2005  
CHIARA MATETIĆ ž 2006  
LOLA MODIC ž 2008. grupa 43
Naomi Dvornik ž 2008 11:30
MIA BENIĆ ž 2009  
KLARA BILIĆ ž 2010  
 
ZADNJI KRUŽNI – PROMJENA GARDA – ŠEST UDARACA  
SANDRA BRADARIĆ ž 2005.  
DORA LUČIĆ ž 2005  
ANTONIJA MARKOVIĆ Ž 2006 grupa 44
NIKA KARABATIĆ ž 2006. 11:30
ENA GRUBŠIĆ Ž 2006  
GAŽENJE (NERYO) ZADNJOM NOGOM  
DUJE ĆUBELIĆ M 2004.  
Josip Glavinić m 2005  
BRUNO BUTUROVIĆ m 2006 grupa 45
MARKO HRGOVIĆ m 2006 11:45
Duje Milišić m 2007  
 
GAŽENJE (NERYO) ZADNJOM NOGOM  
Nikola Ćurlin m 2007  
Frane Garac m 2007  
David Anđelić Tomašić m 2007 grupa 46
MARINO JELIĆ m 2007 11:45
LARIAN IVE m 2007  
 
GAŽENJE (NERYO) ZADNJOM NOGOM  
JAKOV IVANČEVIĆ m 2007  
Leon Muminović m 2007  
Braco Milina Radostić m 2007 grupa 47
Nemo Pletikosić Sanchez m 2008 11:45
Mario Orlić m 2008  
Marko debak m 2008  
 
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI  
Šimun Perković m 2003  
Bartul Kalinić M 2004  
MARIN BURIĆ LUETIĆ M 2005.  
FRANKO GRUBIĆ M 2005. grupa 48
Borna Belićka M 2005 11:45
LUKA ŠIMIĆ M 2006.  
Pave Vitaljić m 2006  
GAŽENJE (NERYO) ZADNJOM NOGOM  
Luka Vranjković m 2008  
Lovre Tašev m 2008  
Marino Kovačević m 2008 grupa 49
MARIN LEMO m 2009 12:00
Luka Borovčić m 2009  
Ivano Kokan m 2010  
 
GAŽENJE (NERYO) ZADNJOM NOGOM  
TINA BAZINA ž 2003  
NINA ČIKOTIĆ Ž 2005.  
Lara Teur ž 2006 grupa 50
Marija Šarolić ž 2006 12:00
KIARA LJUBIĆ ž 2006  
 
GAŽENJE (NERYO) ZADNJOM NOGOM  
ANTEA ĐELALIJA ž 2006  
MARIJETA DROPULJIĆ Ž 2006  
NIKA MAURAC Ž 2006.  
Paola Luketa ž 2006 grupa 51
Lucija Gruić ž 2007 12:00
Domina Perišin ž 2007  
 
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI  
Nikola Rogošić M 2006  
Petar Jurić m 2007 grupa 52
Dino Bakota m 2007 12:00
MARIO PROJIĆ M 2007.  
VICE POŽGAJ M 2008.  
 
GAŽENJE (NERYO) ZADNJOM NOGOM  
TEA BOŽIĆ Ž 2007.  
KARLA KLJAKOVIĆ GAŠPIĆ Ž 2007.  
Ena Kurtić ž 2007  
NIKA LUCIĆ Ž 2008. grupa 53
PETRA BOBAN ž 2008 12:15
Marijeta Ercegović ž 2009  
 
GAŽENJE PREDNJOM NOGOM  
 
Josip Glavinić m 2005  
Marino Marković m 2005  
Marko Štrbac m 2006 grupa 54
BRUNO BUTUROVIĆ M 2006 12:15
Frane Garac M 2007  
JAKOV IVANČEVIĆ M 2007  
 
GAŽENJE PREDNJOM NOGOM  
LARIAN IVE M 2007  
Luka Markić m 2007  
Lovre Tašev m 2008 gruupa 55
Enio Dodig m 2008 12:15
Marino Kovačević m 2008  
MARIN LEMO M 2009  
 
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI  
VIVIAN IVE ž 2002  
Dora matešković Ž 2005  
Ema Franić Ž 2005 grupa 56
DORA LUČIĆ Ž 2005. 12:15
Nevija Marović ž 2004  
 
GAŽENJE PREDNJOM NOGOM  
GABRIJELA BOBAN Ž 2003  
Mia Stanojević ž 2006  
ANTEA KRIVIĆ Ž 2006 grupa 57
ANA DŽELALIJA Ž 2006 12:30
ANTEA BUŽANČIĆ Ž 2006  
ANA ŽIVALJIĆ Ž 2006  
 
GAŽENJE PREDNJOM NOGOM    
PETRA TOŠIĆ Ž 2006  
ANAMARI BOBAN Ž 2006  
Mariela Parčina Ž 2007 grupa 58
Domina Perišin Ž 2007 12:30
Lucija Gruić Ž 2007  
 
GAŽENJE PREDNJOM NOGOM  
Maris Radić Ž 2007  
ANA ČIKEŠ Ž 2007  
LANA SARIĆ Ž 2007 grupa 59
ENI PELJTO Ž 2008 12:30
Marijeta Ercegović Ž 2009  
 
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI  
LARA KIM VULETIĆ Ž 2005.  
Lucija Strinić Ž 2005  
Barbara Marović ž 2005 grupa 60
ANTONIJA MARKOVIĆ ž 2006 12:30
ELA DRMIĆ Ž 2006.  
 
STEP ZADNJI  
 
LEO DUNATOV m 2003.  
TOMISLAV IVANOVIĆ m 2004. grupa 61
DUJE ĆUBELIĆ m 2004 12:45
MARTIN BRAKŠIĆ m 2005.  
Borna Belićka M 2005  
 
STEP ZADNJI  
BRUNO BUTUROVIĆ m 2006  
MATEJ ŠANTIĆ m 2007. grupa 62
Frane Garac M 2007 12:45
MARIN LEMO m 2009  
 
STEP ZADNJI  
MAJA GLIBOTA ž 2004
LUCIJA VEŠTIĆ ž 2004  
Luči Sunko ž 2006 grupa 63
ANTONIJA MARKOVIĆ ž 2006 12:45
KIARA LJUBIĆ ž 2006  
TEA BOŽIĆ ž 2007  
MIRTA KOVAČIĆ Ž 2006  
 
KRUŽNI – DUPLI KRUŽNI  
Luce Velić ž 2006  
Magdalena Matić ž 2007
ENI PELJTO ž 2008  
Katja Špacal ž 2008 grupa 64
Marta Velić ž 2008 12:45
Lea Sarić ž 2008

Komentari nisu dozvoljeni.

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