Taekwondo klub Marjan nastupio je na Croatia openu bez velikog broja reprezentativaca u seniorima, juniorima i kadetima, ali je i u tako oslabljenom sastavu osvojio deset odličja što mu je bilo dovoljno za drugo mjesto u seniorkama i treće mjesto u juniorima u konkurenciji 173 kluba. U ukupnom poretku seniora i seniorki Marjan je prvi ispred Španjolskog nacionalnog tima i reprezentacije Australije.
Važne bodove za plasman na olimpijske igre skupljali su olimpijski kandidati, ali i ostali seniori kluba kojima već u siječnju kreće kvalifikacijski ciklus za Pariz 2024. godine.
Paula Antunović osvojila je zlato, Leon Glasnović srebro, a Matea Jelić, Lovre Brečić, Ivana Babić i Lucia Ivančev broncu među seniorima. U juniorima do zlata je stigao Roko Karin, srebrna je Ivana Duvančić, a brončani Ante Kovač dok je Vita Medić treća među kadetkinjama.
SENIORI SVEUKUPNO:
1.MARJAN 30 BODOVA
2.SPAIN NT 29 BODOVA
3. AUSTRALIA TEAM 23 BODA